Здоров'яФізіологія

Пасивне куріння призводить до набору ваги

Дослідники з Університету Бригама Янга попереджають: у людей, що живуть з курцями, підвищений ризик серцево-судинних захворювань і метаболічних проблем. Особливо високому ризику піддаються діти, повідомляє Zee News . У новому дослідженні вчені хотіли дізнатися, чому курці стають стійкими до інсуліну, і з’ясувати, як сигаретний дим впливає на метаболічні функції. Для цього вони піддали лабораторних мишей впливу пасивного куріння і простежили за змінами метаболізму гризунів.
Пасивне куріння - Шкільне життя
Дослідники помітили: миші, які були схильні до дії диму, додали у вазі. На клітинному рівні у них почалося вироблення крихітних ліпідів, церамідів, що змінили мітохондрії клітин. Це викликало порушення клітинних функції, в тому числі, здатності клітин реагувати на інсулін.

Відомо, що пасивне куріння негативно впливає на організм. Виявляється, негативні наслідки включають зміна чутливості до інсуліну. Коли організм стає стійким до інсуліну, він потребує більшої його кількості. Як тільки інсулін підвищується, в тілі утворюється жир.

Шкільне життя

  
Back to top button