Анонс

Освітній центр Верховної Ради України провів перший онлайн-урок з основ парламентаризму

Освітній центр Верховної Ради України провів перший онлайн-урок з основ парламентаризму та демократії для учнів 9-11 класів.

Перед початком уроку школярам було запропоновано ознайомитися з навчальним відео, присвяченим роботі Верховної Ради України, на основі якого було проведено освітній інтерактив. Під час обговорення, школярі мали змогу поглибити свої знання з історії українського та світового парламентаризму, виокремити головні функції українського парламенту, дізнатися більше про специфіку пропорційної та мажоритарної виборчої систем та з перших вуст почути про складнощі роботи народного депутата.

Загалом участь у першому онлайн-занятті взяли участь учні з 5 областей: Львівської, Київської, Одеської, Волинської та Дніпропетровської.

Онлайн-уроки від Освітнього центру проводитимуться і надалі. В планах проведення тематичних уроків, присвячених гендерній рівності та паритетній демократії, основам прав людини, імітації роботи українського парламенту, зокрема, роботи в комітетах та зустрічі з  народними депутатами України. Потрапити на заняття має можливість буд-який бажаючий за попередньою реєстрацією. Анонси подій з’являтимуться на офіційній facebook-сторінці Освітнього центру.

Нагадаємо, що у МОН рекомендують завершити навчальний рік відповідно до структури, визначеної школою на початку навчального року.

Back to top button