Анонс

Освітній серіал “Як стати Youtube-блогером”

Міністерство цифрової трансформації України представило новий серіал “Як стати Youtube-блогером” на освітній платформі “Дія.Цифрова освіта”.

Про це повідомила заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан на онлайн-презентації освітнього серіалу 16 квітня.

“Сьогодні ми живемо у часи, коли кожен із нас – медіа. За допомогою відеоформату можна ділитись унікальним досвідом, доносити прогресивні та корисні думки, а також спростовувати фейки. Можна, звісно, вести свій розважальний канал і покращувати настрій свого глядача, і це не менш важливе завдання”, — заявила вона.

Іонан додала, що у Мінцифри вирішили структурувати знання про те, як правильно вести канали на Youtube. Цей серіал започатковує нову лінійку серіалів для молоді та підлітків, хоча займатись цим можна у будь-якому віці, уточнила вона.

Серіал розповість про де шукати ідеї для власних відео; критерії вдалого відео на YouTube; авторське право; оформлення YouTube-каналу; оптимізація відео; монетизація каналу та багато іншого.

Перейти до навчання

Back to top button