день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Освічені люди більше схильні до інсульту

Люди з вищою освітою, які мають проблеми з пам’яттю, схильні до підвищеного ризику інсульту, стверджують дослідники з Нідерландів.

Протягом 20 років вчені спостерігали за станом 9000 чоловік, що проживають в Роттердамі. Всі випробовувані були здорові у віці 55 років і старше. В анкеті учасники експерименту повинні були вказати, чи є у них проблеми з пам’яттю.
Освіта - Шкільне життя
Як повідомляє «Медична інформаційна мережа», виявилося, що у людей з вищою освітою за наявності проблем з пам’яттю ризик інсульту був на 39% вище, ніж у людей з більш низьким рівнем освіти. Справа в тому, що освіта є хорошим індикатором і дозволяє більш освіченим людям краще відстежити зміни в роботі пам’яті. Найбільш високому ризику піддаються ті, хто раніше скаржився на погіршення пам’яті.

Дослідники нагадують, що в цілому люди, які мають вищу освіту, рідше стикаються з такими проблемами, як слабоумство і хвороба Альцгеймера. Постійне тренування мозку і пам’яті має захисний ефект, однак якщо виникають якісь проблеми, то це може сигналізувати про ризик інсульту. Люди без вищої освіти найчастіше обіймають посади, пов’язані з фізичною працею, що робить порушення в роботі пам’яті менш помітними для них самих, і вони не можуть на них поскаржитися.

Шкільне життя

  
Люди з вищою освітою, які мають проблеми з пам'яттю, схильні до підвищеного ризику інсульту, стверджують дослідники з Нідерландів. Протягом 20 років вчені спостерігали за станом 9000 чоловік, що проживають в Роттердамі. Всі випробовувані були здорові у віці 55 років і старше. В анкеті учасники експерименту повинні були вказати, чи є у них проблеми з пам'яттю. Як повідомляє «Медична інформаційна мережа», виявилося, що у людей з вищою освітою за наявності проблем з пам'яттю ризик інсульту був на 39% вище, ніж у людей з більш низьким рівнем освіти. Справа в тому, що освіта є хорошим індикатором і дозволяє більш освіченим людям краще…

Оцінити

0