Здоров'яПсихологія

Особливі фонові звуки допомагають офісним працівникам, довів аналіз

Звуки природи, що грають в офісі, здатні поліпшити працівникам настрій і підвищити продуктивність праці, показало дослідження. Зараз багато офісів мають відкрите планування. Це повністю виключає шумоізоляцію робочого місця. Людина постійно піддається впливу фонового шуму (дзвінки, розмови, звуки офісної техніки).

Однак якщо людина знаходиться на певному віддаленні від джерела звуку, цей подразник менше відволікає. Вчені закликають використовувати особливі системи маскування шумів, що роблять звуки менш виразними. Це дозволяє поліпшити когнітивні здібності і дає можливість поговорити приватно. Фахівці протестували природні звуки (звук води).

Виявилося, звук гірської річки досить ненав’язливий, щоб не відволікати від роботи. Це прекрасний маскувальний сигнал для інших звуків. Подібні звуки природи можна програвати через аудіосистеми, інстальовані в стелі офісу. Але, як показали дослідження, звуки природи позитивніше впливають на працівників. До речі, природні маскуючі сигнали можна використовувати не тільки в офісному середовищі, а й, наприклад, у лікарні.

Шкільне життя

Back to top button