день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Опубліковано рейтинг найбільш небезпечних для людини тварин

Вчені склали список найнебезпечніших тварин-убивць. Для цього вони проаналізували статистику загибелі людей по всьому світу.

Всупереч поширеній думці, цей рейтинг очолює не акула і не крокодил, а комарі. Більше того, жоден з хижаків не займає в цьому рейтингу першого місця. Акули розташовуються тільки на 15 місці, вбиваючи в середньому десять осіб на рік. Стільки ж жертв на рахунку вовків.

За сто людських вбивств скоюють леви і слони, по 500 – гіпопотами, по 1000 – крокодили, 2000 – гельмінти, 9000 – муха цеце (переносники сонної хвороби). Жертвами заражених сказом собак стають до 40 000 осіб на рік. Від укусів змій на рік гине до 50 000 людей. Цікаво, що в рейтинг включено і сама людина. Собі подібних вона вбиває за рік до 475 тисяч.

Перше ж місце з великим відривом зайняли комарі – переносники такого небезпечного захворювання, як малярія. У рік ця хвороба забирає більше 750 000 людських життів. Таким чином, малярійний комар визнаний найнебезпечнішим «звіром» у світі.

Шкільне життя