день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Opera випустила комп’ютерний браузер на Chromium

Opera випустила комп'ютерний браузер на Chromium

Opera випустила комп’ютерний браузер на Chromium

Opera Software представила новий браузер Opera для комп’ютерів на Windows і Mac OS, говориться в прес-релізі, опублікованому на сайті компанії.

Веб-оглядач використовує движок Blink і заснований на Chromium 28 – браузері з відкритим вихідним кодом, який курується Google і співтовариством розробників. Попередні браузери Opera використовували власний движок Presto.

Новий браузер поки існує у вигляді бета-версії (Opera Next), яку можна завантажити з сайту компанії.

У веб-браузері з’явилося кілька нововведень. Так, закладки на експрес-панелі (Speed ​​Dial) тепер можна розподіляти по папках, а до складу браузера увійшли інструменти «Рекомендації» (Discover) і «Скарбничка» (Stash).

Інструмент «Рекомендації» відображає новини на цікаві для користувача теми, а інструмент «Скарбничка» дозволяє скласти список обраних сайтів з «прев’ю» їх сторінок.

Opera Software вирішила не вбудовувати в браузер поштовий клієнт Opera Mail. Він тепер буде доступний у вигляді окремого додатка.

Про намір відмовитися від движка Presto і перейти на WebKit в Opera Software оголосили в лютому. Двома місяцями пізніше, у квітні, компанія уточнила, що буде використовувати Blink – «форк» (відгалуження) WebKit, анонсоване Google.

На проекті Chromium, крім Opera, засновані Chrome, «Яндекс.Браузер», RockMelt і інші веб-оглядачі. На движку WebKit Opera Software також випустила браузер для мобільної платформи Android.

За даними Opera Software, браузерами Opera для комп’ютерів і мобільних пристроїв користуються близько 300 мільйонів людей. Сервіси статистики NetMarketShare і StatCounter вказують, що Opera замикає п’ятірку найпопулярніших у світі браузерів, в яку також входять Chrome, Internet Explorer, Firefox і Safari.