Головне

Opera купує компанію Skyfire Labs

Opera купує компанію Skyfire Labs
Opera купує компанію Skyfire Labs
Слідом за позавчорашнім анонсом норвезької Opera Software про відмову від власного рендерінгового ядра Presto і перехід на більш популярний і відкритий WebKit, а також на нову модель розробки браузера, подібну до тієї, що використовує Google в браузері Chrome, сьогодні компанія зробила ще один дещо несподіваний анонс: Opera купила каліфорнійський стартап Skyfire Labs.

Куплена компанія Skyfire Labs займається розробкою рішень для оптимізації мобільного відео, а також хмарними продуктами для мобільних користувачів. На сьогодні Skyfire належить технологія Rocket Optimization, яка дозволяє операторам стільникового зв’язку оптимізувати будь-яке відео під мобільний пристрій і управляти якістю відеопотоку для оптимальної передачі відео в мережах 3G і 4G LTE. Для самих операторів Skyfire надає рішення, яке здатне збільшити пропускну здатність мережі до 60% за рахунок більш ефективного завантаження мережевого каналу.

У компанії говорять, що їх продукт працює в реальному часі і може змінювати якість переданого відео по ходу його відтворення, щоб користувач дивився відеозапис з максимально можливим за даних умов якістю. Крім того, продукт компанії дозволяє користувачам і стільниковим копанням позбутися такої особливості мобільного відео, як буферизація.

Також у розпорядженні Skyfire є технологія Horizon, що представляє собою мобільне розширення для браузера і спеціальний тулбар, що дозволяють персоналізувати мобільний контент.

У Skyfire відзначають, що на сьогодні всі три основних американських стільникових оператора використовують її продукти, а кількість кінцевих користувачів перевищує 20 млн чоловік.

Як повідомили в Opera, сумарна вартість покупки склала близько 155 млн. доларів, у тому числі готівкою 8 млн доларів відразу, 26 млн доларів на депозити Skyfire, плюс трирічні виплати за підсумками роботи в кожному році. Угода має бути підписано до 15 березня 2013 року.

Back to top button