день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Opera купує компанію Skyfire Labs

Opera купує компанію Skyfire Labs

Opera купує компанію Skyfire Labs

Слідом за позавчорашнім анонсом норвезької Opera Software про відмову від власного рендерінгового ядра Presto і перехід на більш популярний і відкритий WebKit, а також на нову модель розробки браузера, подібну до тієї, що використовує Google в браузері Chrome, сьогодні компанія зробила ще один дещо несподіваний анонс: Opera купила каліфорнійський стартап Skyfire Labs.

Куплена компанія Skyfire Labs займається розробкою рішень для оптимізації мобільного відео, а також хмарними продуктами для мобільних користувачів. На сьогодні Skyfire належить технологія Rocket Optimization, яка дозволяє операторам стільникового зв’язку оптимізувати будь-яке відео під мобільний пристрій і управляти якістю відеопотоку для оптимальної передачі відео в мережах 3G і 4G LTE. Для самих операторів Skyfire надає рішення, яке здатне збільшити пропускну здатність мережі до 60% за рахунок більш ефективного завантаження мережевого каналу.

У компанії говорять, що їх продукт працює в реальному часі і може змінювати якість переданого відео по ходу його відтворення, щоб користувач дивився відеозапис з максимально можливим за даних умов якістю. Крім того, продукт компанії дозволяє користувачам і стільниковим копанням позбутися такої особливості мобільного відео, як буферизація.

Також у розпорядженні Skyfire є технологія Horizon, що представляє собою мобільне розширення для браузера і спеціальний тулбар, що дозволяють персоналізувати мобільний контент.

У Skyfire відзначають, що на сьогодні всі три основних американських стільникових оператора використовують її продукти, а кількість кінцевих користувачів перевищує 20 млн чоловік.

Як повідомили в Opera, сумарна вартість покупки склала близько 155 млн. доларів, у тому числі готівкою 8 млн доларів відразу, 26 млн доларів на депозити Skyfire, плюс трирічні виплати за підсумками роботи в кожному році. Угода має бути підписано до 15 березня 2013 року.