Анонс

Олександр Авраменко проведе безкоштовний майстер-клас з української мови для абітурієнтів

26 березня 2016 року о 10:00 у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбудеться майстер-клас з української мови Олександра Авраменка.

Університет запрошує безкоштовно відвідати майстер-клас слухачів підготовчих курсів та всіх, хто цьогоріч планує вступити до вищих навчальних закладів. Відвідувачі матимуть змогу поставити питання щодо ЗНО з української мови та літератури, отримати поради від спеціаліста та дізнатись цікаві секрети сучасної української мови.

Олександр Авраменко  відомий  як автор аудіодиктантів та радіопередачі «Загадки мови», ведучий експрес-уроків з української мови на каналі 1+1, доцент кафедри мов і літератур Київського університету імені Бориса Грінченка, український педагог, лінгвіст, літературознавець, автор понад 50 наукових праць і 70 підручників та посібників.

«Українську мову треба знати для майбутнього. Українська мова – це і мова колискова, материнська і водночас вона ще має стати мовою успішних людей. Дивіться фільми українською мовою, читайте книжки, любіть і вивчайте українську мову!» – наголошує Олександр Авраменко.

Вхід на майстер-клас безкоштовний. Місце проведення: Київський університет імені Бориса Грінченка, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, ауд. 227 (конференц-зала, ІІ поверх).

Back to top button