Здоров'яСоціальне здоров'я

Обговорення новин на Facebook змушує людей задуматися про реальне життя

Вчені з Університету Пенсільванії з’ясували, що обмін новинами в соціальних мережах, таких як Facebook, допомагає залишатися в курсі подій і підвищує інтерес до них. Останнім часом молоді люди здаються все більш відірваними від реального життя. Багато розміщують інформацію на своїх стінах в соціальних мережах, практично не замислюючись про її зміст, розповідає The Hindustan Times .

У дослідженні взяли участь 265 активних користувачів Facebook. В середньому у добровольців було близько 400 друзів у соціальній мережі. Дослідники спостерігали за повідомленнями учасників і реакцією їхніх друзів на розміщувану інформацію. Вчені з’ясували: новини необхідно обговорювати з друзями.

Ступінь зацікавленості учасників в контенті залежала від одержуваного зворотнього зв’язку. Якість зворотнього зв’язку мало велике значення. Так, поверхневі коментарі та позначки “Мені подобається” від друзів не викликали інтересу. Набагато ефективніше був глибокий зворотній зв’язок. Найбільш зацікавленими виявилися користувачі, що задавали своїм друзям питання, а на просто розміщували новини для самих себе.

Шкільне життя

Back to top button