АнонсПосібники-Книги

Нове видання “Отамана Зеленого”

Перше видання (200 с.) вийшло у Вінниці в березні 2008 року, 2-ге, розширене (464 с.), – у грудні 2011 року в Кам’янці-Подільському (загальний тираж обох видань – 5000 пр.). 3-тє, розширене, 30 червня 2014 року в Києві у видавництві “Наш формат”(564 с., наклад 2000 пр.).

У книжці йдеться про отамана Дніпровської повстанської дивізії Зеленого (Данила Терпила), його драматичні стосунки із Симоном Петлюрою, криваві бої проти Красної армії та денікінців у 1919 році та повстансько-партизанську боротьбу на початку 1920-х років на Київщині.

Книжка вийшла у серії “Отаманія ХХ століття” Історичного клубу “Холодний Яр”. У 3-му виданні – понад 20 нових розділів, серед них “Втрачені і знайдені спогади про Зеленого”, “Арешти родичів отамана Зеленого”, “Марко Шляховий: шляхи і стежки”, “Документи про переслідування родичів отамана Зеленого у 1922 – 1923 рр. з ГДА СБУ”, спогади Анатолія Висоти “Скажеш кому слово – язика одріжу!”, Ольги Матули “Моя мама передала листа отамана Зеленого до Петлюри”, Алли Мельниченко “Про моїх земляків-зеленівців”, Адама Овсієнка “Ніхто із германівців не воював у Червоній армії”, Оксани Радецької “Так хотілося б більше знати про свого діда!”, два з половиною десятки новел Романа Коваля “Про отамана Зеленого, козаків-зеленівців та їхніх нащадків”, інші матеріали, нові світлини.

Презентація відбудеться о 19.00 3 липня в книжковому магазині “Наш формат” (Київ, вул. Чеслава Белінського, 5).

Back to top button