Учительська

Німецьких школярів “засмутили” скасуванням домашніх завдань

Німецьких школярів "засмутили" скасуванням домашніх завдань
Німецьких школярів “засмутили” скасуванням домашніх завдань
В Північному Рейні-Вестфалії (Німеччина) учнів гімназії Elsa-Braendstroem звільнять від домашніх завдань, щоб діти мали більше вільного часу.

Рішення позбавити школярів від виконання завдань вдома пов’язано з подовженням навчального дня, до якого, в свою чергу, привело скорочення всієї шкільної освіти на один рік. Через це у дітей не залишається вільного часу на заняття спортом або освоєння музичних інструментів, повідомляє ТСН.

Співробітник гімназії Міхаель фон Теттау зазначив, що навіть 44-годинний навчальний тиждень, який був до реформи освіти, – “це занадто”. Зараз діти часто залишаються в школі до 6 вечора.

Заборона на домашні роботи компенсуватиметься за рахунок більш інтенсивної роботи в класі: цьому сприяють здвоєні уроки, які практикуються в гімназії. При цьому учні, які відстають з того чи іншого предмету, таки зможуть отримувати додаткові завдання.

Заборона на завдання додому буде діяти два роки і торкнеться школярів з п’ятого по дев’ятий клас. Учням випускних класів, зазначають співробітники гімназії, без домашньої роботи буде неможливо підготуватися до іспитів.

Back to top button