день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Неврологи дізналися, чому деякі люди схильні до самотності

Якщо у людини виникають проблеми з налагодженням соціальних зв’язків, можливо, в дитинстві вона пережила травму голови. Як показало дослідження Університету Брігама Янга, яке тривало три роки, наслідки травм голови виходять за межі прийнятих лікарями, пише Counsel & Heal .

Було встановлено: найчастіше травми відбувалися внаслідок ДТП. Йдеться про пошкодження певних зон мозку. Вони зв’язуються з тим, чи буде у людини багато друзів. У цілому ж наслідки подібних травм зовні ніяк не проявляються. Правда, можливі проблеми із запам’ятовуванням речей. А цей фактор вкрай важливий для спілкування з людьми.

Вчені порівнювали соціальне життя і здатності до мислення у дітей з травмами лобової частини кори головного мозку і здорових дітей. Використовувалося МРТ-сканування для оцінки стану мозку. Також опитувалися батьки дітей. Все це дозволило довести, що соціальне відчуження та когнітивний стан пов’язані (поєднання короткочасної пам’яті і швидкості обробки інформації).

У рамках соціальної взаємодії з іншими людьми необхідно обробляти те, що говорить співрозмовник, і одночасно з цим невербальні сигнали. І, щоб адекватно реагувати, потрібно тримати цю інформацію в пам’яті. Дослідники хочуть зрозуміти, яким чином можна виправити ситуацію за рахунок впливу на мозок.