день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Неправильне харчування матері призводить до затримки росту дитини

Не дивно, що нестача харчування може негативно впливати на ріст дітей. Однак ожиріння, судячи з усього, теж пов’язано із затримкою росту. Через відсутність фруктів і овочів в раціоні і дієти, багатої висококалорійними продуктами і цукром, дитина не отримує речовин, необхідних для нормального росту, пише Science World Report .

Нове дослідження було проведено в Єгипті. Ожиріння вважається проблемою розвинених країн, але підвищення калорійності їжі призвело до поширення епідемії ожиріння по всьому світу. 6,7% матерів, які брали участь у дослідженні, страждали ожирінням і мали дітей із затримкою росту.

Дослідники виявили: у сім’ях, де дітей годували солодощами, ймовірність того, що мати страждала ожирінням, а дитина була низькорослою, підвищувалася на 51%. У сім’ях, де діти їли багато фруктів і овочів, дані проблеми зустрічалися на 24% рідше. Вчені помітили, що матерів, які страждають від ожиріння, стало більше, тоді як число дітей із затримкою росту скоротилося. При цьому кількість страждаючих ожирінням матерів, які мають дітей із затримкою росту, збільшилася.

Шкільне життя

  
Не дивно, що нестача харчування може негативно впливати на ріст дітей. Однак ожиріння, судячи з усього, теж пов'язано із затримкою росту. Через відсутність фруктів і овочів в раціоні і дієти, багатої висококалорійними продуктами і цукром, дитина не отримує речовин, необхідних для нормального росту, пише Science World Report . Нове дослідження було проведено в Єгипті. Ожиріння вважається проблемою розвинених країн, але підвищення калорійності їжі призвело до поширення епідемії ожиріння по всьому світу. 6,7% матерів, які брали участь у дослідженні, страждали ожирінням і мали дітей із затримкою росту. Дослідники виявили: у сім'ях, де дітей годували солодощами, ймовірність того, що мати страждала ожирінням,…

Оцінити

0