Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Неймовірні світлини нової “Атлантиди” біля берегів Єгипту

Вченими продовжується дослідження стародавнього міста, заснованого Александром Македонським. Місто було знайдено на глибині 50 метрів на початку 21 століття біля берегів Єгипту. Греки називали його Геракліон, єгиптяни – Тоніс. Місто стало вважатися легендою після того, як пішло під воду 1200 років тому, пише The Daily Mirror.
Шкільне життя
Поступово вчені, крок за кроком, дізнаються все більше про це таємниче місто. Воно оповите легендами, пов’язаними із Троєю, красунею Єленою та її коханим Парісом.
Шкільне життя 1
Та досі не виявлено, що ж спричинило зникнення Тоніс-Геракліону під водою. Науковці висувають кілька версій, серед яких – землетрус, підвищення рівню води та зсув ґрунту.
Шкільне житт 2
У руїнах підводного “міста-примари” було знайдено уламки більш ніж 64 кораблів, золоті монети, величезні статуї та таблички з ієрогліфами, які вченим ще доведеться розшифрувати. Дослідники відзначають, що стародавні пам’ятки на диво гарно збереглися, що робить місто ще більш цікавим та загадковим для вивчення.

Шкільне життя

Вченими продовжується дослідження стародавнього міста, заснованого Александром Македонським. Місто було знайдено на глибині 50 метрів на початку 21 століття біля берегів Єгипту. Греки називали його Геракліон, єгиптяни - Тоніс. Місто стало вважатися легендою після того, як пішло під воду 1200 років тому, пише The Daily Mirror. Поступово вчені, крок за кроком, дізнаються все більше про це таємниче місто. Воно оповите легендами, пов'язаними із Троєю, красунею Єленою та її коханим Парісом. Та досі не виявлено, що ж спричинило зникнення Тоніс-Геракліону під водою. Науковці висувають кілька версій, серед яких – землетрус, підвищення рівню води та зсув ґрунту. У руїнах підводного "міста-примари" було…

Оцінити

0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*