день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Навчитися швидко читати за допомогою спеціальних програм неможливо, стверджують вчені

Не варто вірити сміливими заявами авторів курсів навчання швидкочитанню. Сьогодні таких курсів і програм все більше і більше. Їх творці вдаються до різних хитрощів. Наприклад, усувають необхідність рухати очима в процесі читання. Кожне нове слово, що з’являється в центрі екрану комп’ютера або мобільного пристрою, просто змінює попереднє.

Дослідники з Університету Каліфорнії кажуть: у людей, які багато читають, швидкість читання дуже висока. Вона сягає від 200 до 400 слів на хвилину. Однак секрет зовсім не в зорі, а в здатності розпізнавати слова і розуміти, як вони перетворюються на пропозиції, наповнені змістом.

За словами фахівців, найшвидше зазвичай читають люди, які вже добре знайомі з темою тексту і можуть відразу виділяти ключові фрагменти. До речі, навик читання тісно пов’язаний з математичними здібностями. Це показало дослідження співробітників Університету Оксфорда і Королівського коледжу Лондона.