день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Нарциса можна розпізнати за допомогою всього одного питання

Нове дослідження показало: нарциса дуже легко вирахувати. Досить просто запитати його про це. “Самозакохані люди пишаються тим, що так люблять себе. Вони не вважають нарцисизм негативною якістю. Егоцентричні нарциси ставлять себе вище інших, і їм легко в цьому зізнаватися”, – говорить дослідник Бред Бушман з Державного Університету Огайо.

Таке відкриття має велику практичну цінність. В даний час психологи використовують спеціальні тести для того, щоб виявити нарциса. Один з найбільш часто використовуваних методів, Нарцисична особистісна анкета, включає 40 питань і оцінює різні компоненти нарцисизму, такі як марнославство, схильність до самозамилування і використанню інших людей в своїх цілях, владність, перевагу, самодостатність і впевненість у тому, що всі навколо вам щось винні. Обстеження може зайняти близько 13 хвилин.

Команда дослідників на чолі з Бредом Бушманом виявила: відповідь на питання, наскільки людина згодна з твердженням, що вона нарцис, займав всього 20 секунд. Вчені поставили це питання (разом з визначенням нарцисизму) більш ніж 2200 людям різного віку. Вони провели 11 різних експериментів. Учасники оцінювали себе за шкалою від 1 (“не стосується мене”) до 7 (“дуже мені підходить”). Те, як люди відповідали на ключове питання, збіглося з результатами всіх інших експериментів.

“Нарцисизм – велика проблема для суспільства. Самозакохані люди не прагнуть до саморозвитку, так як вони вже досить гарні, і не хочуть допомагати іншим, думаючи лише про свої власні інтереси”, – зауважує Бред Бушман. Дослідники відзначають, що їх метод хороший в ситуаціях, коли потрібна швидка оцінка, проте в більшості випадків необхідний комплексний підхід.

  
Нове дослідження показало: нарциса дуже легко вирахувати. Досить просто запитати його про це. "Самозакохані люди пишаються тим, що так люблять себе. Вони не вважають нарцисизм негативною якістю. Егоцентричні нарциси ставлять себе вище інших, і їм легко в цьому зізнаватися", - говорить дослідник Бред Бушман з Державного Університету Огайо. Таке відкриття має велику практичну цінність. В даний час психологи використовують спеціальні тести для того, щоб виявити нарциса. Один з найбільш часто використовуваних методів, Нарцисична особистісна анкета, включає 40 питань і оцінює різні компоненти нарцисизму, такі як марнославство, схильність до самозамилування і використанню інших людей в своїх цілях, владність, перевагу, самодостатність і…

Оцінити

0