Здоров'яФізіологія

Найнебезпечнішим взуттям визнані гумові шльопанці

Шльопанці зручно носити. Але вони шкодять ногам, якщо носити їх не на пляжі, а в місті, попереджають медики з Topical BioMedics. Більшість пар такого взуття не можуть забезпечити підтримку склепіння стопи, литкові м’язи розтягуються, ахіллове сухожилля напружуються. Все це виливається в проблеми з суглобами в колінах, стегнах і зі спиною.

У шльопанців зазвичай тонка підошва, тому нога сильніше стикається із землею. Це небезпечно для кісток і суглобів. Потім, через відсутність задника доводиться докладати зусилля, щоб утримати їх на нозі. Підсумок – можлива втрата рівноваги. Шльопанці посилюють стан пацієнтів з шишками на великих пальцях ніг і з підошовним фасціозом. Що вже говорити про можливе роздратування, яке викликає перемичка взуття, і інфекції.

Часто у любителів даного взуття зустрічаються порізи, адже шльопанці залишають ногу абсолютно незахищеною. А гумова підошва стає ідеальним місцем розмноження грибків і бактерій. В цілому за ступенем небезпеки з капцями можуть зрівнятися балетки. Кросівки можна носити тільки з шкарпетками, інакше інфекції не уникнути. А від тривалого носіння гумового взуття взагалі варто відмовитися.

Back to top button