день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Найнебезпечнішим взуттям визнані гумові шльопанці

Шльопанці зручно носити. Але вони шкодять ногам, якщо носити їх не на пляжі, а в місті, попереджають медики з Topical BioMedics. Більшість пар такого взуття не можуть забезпечити підтримку склепіння стопи, литкові м’язи розтягуються, ахіллове сухожилля напружуються. Все це виливається в проблеми з суглобами в колінах, стегнах і зі спиною.

У шльопанців зазвичай тонка підошва, тому нога сильніше стикається із землею. Це небезпечно для кісток і суглобів. Потім, через відсутність задника доводиться докладати зусилля, щоб утримати їх на нозі. Підсумок – можлива втрата рівноваги. Шльопанці посилюють стан пацієнтів з шишками на великих пальцях ніг і з підошовним фасціозом. Що вже говорити про можливе роздратування, яке викликає перемичка взуття, і інфекції.

Часто у любителів даного взуття зустрічаються порізи, адже шльопанці залишають ногу абсолютно незахищеною. А гумова підошва стає ідеальним місцем розмноження грибків і бактерій. В цілому за ступенем небезпеки з капцями можуть зрівнятися балетки. Кросівки можна носити тільки з шкарпетками, інакше інфекції не уникнути. А від тривалого носіння гумового взуття взагалі варто відмовитися.

  
Шльопанці зручно носити. Але вони шкодять ногам, якщо носити їх не на пляжі, а в місті, попереджають медики з Topical BioMedics. Більшість пар такого взуття не можуть забезпечити підтримку склепіння стопи, литкові м'язи розтягуються, ахіллове сухожилля напружуються. Все це виливається в проблеми з суглобами в колінах, стегнах і зі спиною. У шльопанців зазвичай тонка підошва, тому нога сильніше стикається із землею. Це небезпечно для кісток і суглобів. Потім, через відсутність задника доводиться докладати зусилля, щоб утримати їх на нозі. Підсумок - можлива втрата рівноваги. Шльопанці посилюють стан пацієнтів з шишками на великих пальцях ніг і з підошовним фасціозом. Що вже…

Оцінити

0