Початкові класи

На платформі EdEra відкрито останній модуль онлайн-курсу для вчителів початкової школи

На платформі EdEra відкрито останній модуль онлайн-курсу для вчителів початкової школи. Цей модуль присвячений інклюзивній освіті. Його розроблено з урахуванням побажань учителів, і за результатами моніторингу впровадження курсу частина лекцій подана в текстовому форматі.  Відтак на сайті у вільному доступі можна переглянути всі модулі курсу:

  1. Загальний огляд
  2. Організація класу
  3. Інтегроване навчання
  4. Методики викладання у 1 класі
  5. Нейропсихологія
  6. Інклюзивна освіта

Після проходження останнього модулю слухачам потрібно буде скласти іспит. Усі, хто за результатами поточного, модульного та підсумкового контролю наберуть понад 60% результату, отримають безкоштовний  електронний сертифікат.

Розробники онлайн-курсу нагадують, що він буде відкритим завжди, і кожен, хто захоче пройти його вперше чи повторно – зможе це зробити будь-коли. Зареєструватися на курс та переглянути всі матеріали можна за посиланням: ed-era.com/nus.

Загалом на курс зареєструвалось понад 120 тис слухачів. Він є обов’язковим для вчителів, які навчатимуть першокласників з 1 вересня 2018 року, і складається з дистанційного курсу та трьох очних сесій.

Back to top button