Перерва

На хабарі у 90 тисяч гривень затримали чиновника освіти

На хабарі у 90 тисяч гривень затримали голову однієї з конкурсних комісій КМДА.

Гроші посадовець вимагав від викладача столичного ліцею за вирішення питання щодо його призначення на посаду директора одного із навчальних закладів.

Оперативники Управління захисту економіки у місті Києві Нацполіції та слідчі Прокуратура Автономної Республіки Крим спільно з працівниками управління з питань запобігання та виявлення корупції КМДА задокументували корупційну діяльність голови конкурсної комісії одного із Департаментів установи. За 90 тисяч гривень неправомірної вигоди він пообіцяв викладачу ліцею посприяти у його призначенні на посаду директора загальноосвітнього навчального закладу.

Вранці, 18 серпня, правоохоронці затримали голову однієї з конкурсних комісій КМДА неподалік від місця його мешкання. Вилучили кошти, які він одержав у якості хабара за вирішення питання.

На даний час на підставі ухвали суду проводяться обшуки в службових приміщеннях Департаменту, а також за місцем проживання правопорушника.

Стаття 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

Джерело

Back to top button