день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Ми забезпечимо підвищення соціальних стандартів. Поки що планово 10% – Гройсман

Уряд передбачив у проекті Бюджету на 2017 рік збільшення соціальних стандартів на 10% та видатків на пріоритетні сфери і готовий підвищувати це фінансування, як тільки воно відповідатиме рівню економічного зростання країни. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у вівторок.

“Ми забезпечимо підвищення соціальних стандартів. Поки що планово 10%, але ми завжди будемо використовувати будь-яку можливість, щоби підвищувати ці стандарти так, як ми зробили, наприклад, у цьому році”, – заявив Володимир Гройсман.

Він зауважив, що у грудні було заплановане 5% зростання соціальних стандартів, але з 1 грудня Уряд забезпечив їх збільшення на 10%.

Уряд забезпечить зростання щодо усіх пріоритетів, визначених у проекті Бюджету на 2017 рік, зазначив Прем’єр-міністр, зокрема щодо збільшення фінансування на національну безпеку і оборону, ремонт і реконструкцію доріг, підтримку українських аграріїв.

Також передбачено збільшення заробітної плати вчителям, лікарям, фінансування на забезпечення громадян ліками. Крім того, збережено децентралізацію – “це означає, що кошти будуть у місцевих бюджетах”, зазначив Володимир Гройсман.

“Ми закладаємо те, що сьогодні можливо, але все інше буде залежати від економічного зростання”, – підкреслив він.