Освіта і IT

Може і у школі? В уряді анонсували тотальну цифровізацію

В уряді анонсували тотальну цифровізацію, першим кроком якої стане переведення документів у виключно електронний формат.

Україна з 1 жовтня відмовиться від паперового документообігу. Про це в понеділок, 2 вересня, заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час зустрічі з президентом України.

Відзначається, що відповідне завдання він поставив перед міністром Кабінету Міністрів Дмитром Дубілетом.

“З 1 жовтня ми повинні повністю відмовитися від паперового документообігу. Ми плануємо заборонити використання і обмін між держорганами папірцями”, – сказав Гончарук.

Він зазначив також, що це складне завдання, оскільки потрібно синхронізувати системи між великою кількістю органів. “Однак вона реалістична”, – вважає прем’єр.

Також Гончарук анонсував тотальну цифровізацію України, яка почнеться цьогоріч і буде реалізована до кінця наступного.

“2020 стане роком тотальної цифровізації країни. У 2020 році ми ціфровізуємо все, що не встигнемо цьогоріч… Це означає, що після 2020 року Україна повинна бути повністю в цифрі, в смартфоні”, – заявив прем’єр-міністр.

Він також зазначив, що якщо завдання з цифровізації буде виконане – план зі збільшення ВВП України на 40% за п’ять років стане цілком реальним.

Гончарук також зазначив, що програма діяльності уряду, яку зараз розробляє Кабмін, буде написана за допомогою “комп’ютерної програми”.

“Особливість цієї програми полягатиме в тому, що ми спробуємо написати її за допомогою ІТ-інструменту. У нас є амбіція, щоб це була перша програма українського уряду, яка буде розроблена не на папері, а за допомогою комп’ютера”, – зазначив Гончарук.

Він зазначив, що програма діяльності Кабміну буде представлена ​​парламенту до кінця місяця.

Нагадаємо, що Міністр освіти і науки України Ганна Новосад записала звернення, в якому привітала всіх з початком нового навчального року, а також розповіла про себе та свої погляди.

Back to top button