Вища освіта

МОЗ рекомендує правила щодо навчання на карантині застосовувати і до вишів

У разі виявлення у студента чи студентки ознак коронавірусної хвороби необхідно відразу ізолювати цю особу, одягнути на неї маску та звернутися до лікаря, – Степанов

Міністерство охорони здоров’я рекомендує правила щодо організації навчального процесу в період карантину застосовувати і до вищих навчальних закладів. Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

За словами міністра, якщо будуть виявлені під час занять ознаки коронавірусної хвороби у студента, алгоритм дій такий самий, як в закладах шкільної освіти.

Міністр наголосив, що у разі виявлення у студента чи студентки ознак коронавірусної хвороби необхідно відразу ізолювати цю особу, одягнути на неї маску та звернутися до лікаря, щоб далі вибудовувати алгоритм дій залежно від стану цього студента.

«Аудиторію, де перебував такий студент або студентка, потрібно провітрити і провести її дезінфекцію», – поінформував Степанов.

Урядовець нагадав, що крім тих рекомендацій, які були розроблені Міністерством охорони здоров’я разом з Міністерством освіти і науки, була зроблена відповідна презентація, щоб жодне запитання не було без відповіді.

Back to top button