Здоров'я

Морквяний сік поверне молодість і гостроту зору

Морквяний сік поверне молодість і гостроту зору
Морквяний сік поверне молодість і гостроту зору
Свіжовичавлений морквяний сік по праву вважається справжнім натуральним еліксиром, який сприяє підвищенню життєвого тонусу та імунітету.

Морквяний фреш – полівітамінний напій, який поєднує в своєму складі вітаміни А, В, С, Е, D, РР, К і цілий мінеральний комплекс: кальцій, залізо, магній, йод, кобальт, калій і натрій. Крім цього, захист від мікробів і вірусів забезпечують різні ферменти і фітонциди.

Нещодавно проведене дослідження вчених підтвердило, що морквяний сік благотворно впливає на зір. Протягом тижня учасники дослідження, у яких були проблеми із зором, пили свіжоприготований морквяний сік. Після закінчення експерименту з’ясувалося, що навіть такий нетривалий період вживання морквяного соку здатний позитивно позначатися на зорі людини і тим більше служити чудовим профілактичним засобом.

Морквяний сік використовується і як засіб для профілактики ракових захворювань завдяки високому вмісту вітаміну Е (у чотири рази більше, ніж в огірковому і буряковому соку) – він здатний пригнічувати ріст ракових клітин.

Для вагітних жінок морквяний сік також представляє цінність. Наприклад, на ранніх термінах він здатний позбавити майбутню маму від токсикозу. Разом з тим покращує функцію травлення і очищає організм від токсинів і шлаків. Головне – пам’ятати, що найбільшу цінність становить саме свіжовичавлений сік , який слід пити відразу після приготування.

Морква багата бета-каротином, а це означає, що регулярне вживання морквяного соку забезпечить організм достатньою кількістю вітаміну А. Дефіцит цього вітаміну виявляється в надмірній сухості шкіри, ламкості нігтів і волосся.

Back to top button