Анонс

МОН запрошує до участі в онлайн-курсі «Наука повсякденного мислення»

Критичне мислення входить до 10 ключових компетентностей НОВОЇ української школи, саме тому Міністерство освіти і науки України пропонує усім охочим взяти участь в онлайн-курсі «Наука повсякденного мислення», що стартує 14 листопада 2016 року на платформі Prometheus, і поділитися своїми враженнями від цього проекту.

Цей курс увійшов до ТОП-3 найкращих онлайн-курсів світу за відгуками слухачів.  Alumni Fund Ukraine організувала переклад цього курсу, тепер він доступний в україномовній версії. Це хороша можливість для того, щоб дізнатися більше про одну з ключових компетентностей – критичне мислення – та її роль у навчанні протягом життя.

«Ви отримаєте інструменти, що допоможуть навчитися мислити незалежно й аналітично, цінувати факти більше за власний досвід», – обіцяють викладачі курсу. Вони пропонують дізнатися про нові підходи у вивченні психології людського повсякденного мислення: чому люди вірять у неправдоподібні речі, як формуються і змінюються їхні погляди, чому очікування викривляють судження і як приймати більш зважені рішення.

Більше інформації про програму курсу «Наука повсякденного мислення» – на платформі Prometheus. Зареєструватися на курс можна за посиланням.

Курс є повністю безкоштовним. Усе, що може знадобитися учасникам курсу, – це доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Цей курс розповсюджується за відкритою ліцензією Creative Commons. Авторство курсу належить проф. Джейсону Тангену та Метью Томпсону. Українська версія курсу відповідає оригінальній версії 2013 року, що була розміщена на платформі edX протягом 2014 року.

Back to top button