Посібники-Книги

МОН розпочне у 50 школах експеримент з е-підручниками

Міністерство освіти та науки доручило Інституту модернізації змісту освіти закупити комп’ютерне та мультимедійне обладнання для шкіл. Загалом у експерименті із застосування електронних підручників беруть участь 50 шкіл із різних регіонів України.

“Державній науковій установі “Інститут модернізації змісту освіти” здійснити закупівлю комп’ютерного та мультимедійного обладнання для закладів освіти, що беруть участь в експерименті всеукраїнського рівня за темою “Електронний підручник для загальної середньої освіти (E-book for secondary education (EBSE)” – йдеться у наказі Міністерства освіти та науки.

Для експерименту куплять 654 робочі місця для учнів 1 класів; 793 робочих місць для учнів 5 та 10 класів; 1447 планшетів; 50 проекторів із дошкою; 50 Wi-Fi-маршруторизаторів; 50 шаф для зарядки планшетів; 50 комп’ютерів для вчителів.

Міністерство освіти та науки розпочало експеримент із використання електронних підручників у школах, який триватиме до 2021-го. Експеримент проходитиме у 4 етапи з серпня 2018 до серпня 2021-го.

Back to top button