Учительська

МОН не має жодного стосунку до конкурсу «Клас майбутнього з ЮніорБанком» та інших проектів комерційного штибу

Останнім часом до Міністерства освіти і науки надходять звернення від громадян та запити від засобів масової інформації щодо проведення серед українських школярів конкурсу «Клас майбутнього з ЮніорБанком».

З цього приводу Міністерство офіційно заявляє, що жодного стосунку до комерційних проектів, зокрема, й до названого вище заходу, не має. Проведення цього конкурсу – приватна ініціатива комерційної структури, що, вірогідно, у такий спосіб намагається просувати свої послуги.

Організатори конкурсу не зверталися до Міністерства за сприянням і не погоджували з МОН України його проведення. Посилання на проект Концептуальних засад розвитку електронної освіти в Україні, що міститься на інформаційних матеріалах щодо конкурсу, також з власної ініціативи зроблені організаторами конкурсу без будь-якого погодження з Міністерством. До речі, цей документ був у якості проекту для громадського обговорення оприлюднений попереднім керівництвом Міністерства ще у лютому 2013 року; дотепер МОН не приймало рішення щодо його затвердження.

Міністерство освіти і науки закликає керівників місцевих органів управління освітою та навчальними закладами, педагогічні колективи та батьківську громадськість селективно підходити до участі в різноманітних проектах, що пропонуються бізнесовими структурами задля досягнення певних цілей.

Міністерство освіти і науки України

Back to top button