АнонсОсвіта і IT

МОН: Google Science Fair 2015 запрошує винахідників та дослідників

Google Science Fair 2015 разом із LEGO Education, National Geographic, Scientific American і Virgin Galactic запрошує всіх юних дослідників, науковців, будівельників та винахідників спробувати створити амбітний проект, що може змінити світ навколо нас.

Прийом заявок на конкурс почався 18 лютого 2015 року і триватиме до 18 травня. Google Science Fair 2015 запрошує всіх охочих віком від 13 до 18 років взяти участь у конкурсі та надсилати свої проекти онлайн. Наукові проекти можуть бути з різних галузей науки: від біології до комп’ютерних наук і антропології.

Цього року переможці отримають грошові нагороди на навчання і гранти на модернізацію класних кімнат від Scientific American і Google; поїздку на Галапагоські острови в складі експедиції National Geographic; можливість відвідати дизайнерів LEGO в їхній штаб-квартирі в Данії, а також шанс побувати на космодромі Virgin Galactic.

Google Science Fair 2015 вперше представляє приз Inspiring Educator для вчителя, що надихає своїх учнів, а також премія Community Impact для проекту, який вирішує питання навколишнього середовища або здоров’я.

Організатори конкурсу впевнені, що тільки намагаючись щось зробити – можна наблизитись до цілі. Переможці і фіналісти Google Science Fair 2014 вразили своїми ідеями. Наприклад, ідея проекту “Шкільний презентаційний мікроскоп з віддаленим управлінням” народилася у фіналіста минулорічного конкурсу Марка Дробнича з Ужгорода після того, як він дізнався, що в багатьох українських школах немає мікроскопів для вивчення курсу біології. Ліхтарям потрібні батарейки, тому Енн Макосінскі спробувала використати тепло руки. Кеннет Шинозука створив спеціальний сенсор для літніх людей з хворобою Альцгеймера, щоб допомогти своєму дідусеві.

Нагадуємо, що великі ідеї з величезним потенціалом починаються з чогось маленького. Отже, що винайдете саме ви?

Back to top button