Освіта і право

Мінсоцполітики забезпечило реалізацію права на пільги педагогічним працівникам, які працюють у сільській місцевості

Прийнята 22 серпня 2018 року постанова Кабінету Міністрів України „Про внесення зміни до пункту Порядку надання пільг, компенсацій і гарантій працівникам бюджетних установ, військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу” розроблена Міністерством соціальної політики України з метою приведення положень цієї Постанови у відповідність до Закону України від 5 вересня 2017 р. № 2145-VIII „Про освіту”.

Частиною третьою статті 57 зазначеного Закону України передбачено надання педагогічним працівникам, які працюються у сільській місцевості і селищах міського типу, пільг на безплатне користування житлом з опаленням і освітленням у межах установлених норм.

Механізм надання соціальних гарантій щодо безоплатного користування житлом з опаленням та освітленням педагогічним працівникам встановлено у Порядку надання пільг, компенсацій і гарантій працівникам бюджетних установ, військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2003 № 426.

Зазначеною постановою внесено зміни до Порядку у частині приведення у відповідність його норм із вищезазначеним Законом України та законодавчо врегулювати порядок надання пільг педагогічним працівникам, які працюють у сільській місцевості і селищах міського типу.

Реалізація Постанови надасть змогу законодавчо врегулювати питання реалізації права на пільги за користування житлом з опаленням і освітленням, на придбання твердого палива педагогічним працівникам, які працюють у сільській місцевості і селищах міського типу.

Коментарів: 5

  1. Як працюючі педагоги сільської місцевості можуть користуватись пільгою на ЖКП, якщо пільга надається з урахуванням середньомісячного сукупного доходу, який не повинен перевищувати податкову соціальну пільгу – 2470 грн, а мінімальна заробітна плата 3723 грн.?

  2. Я так зрозуміла, що повертається забране колись право на пільги по комуналці?.Чомусь нічого не чула про це по телебаченню.

  3. Добрий день, я працюю вихователем в селі зверталася до місцевої влади за наданням мені житла на що вони мені відповіли так як я не по направленню і пільг у мене немає то на балансі сільської ради немає будинків і землі під будівництво будинку. Куди звертатися???

Back to top button