АнонсОсвіта і IT

Міністерство освіти та науки України рекомендує Zillya! Антивірус

1 жовтня 2014 року команда Zillya! Антивірус звернулася з відкритим листом до Міністра освіти та науки України з пропозицією безкоштовно забезпечити всі навчальні заклади України антивірусним захистом.
Нашу ініціативу підтримано!

17 листопада навчальні департаменти (управління) освіти, вищі навчальні заклади, інститути післядипломної освіти, усі, хто має відношення до надання освітніх послуг в Україні отримали офіційний лист від Міністерства освіти та науки України, в якому були повідомлені про можливість отримати український антивірус безкоштовно.
Програма «Захистимо майбутнє», з умовами якої можна ознайомитися за посиланням далі, отримує шанс стати масштабним соціальним проектом: http://zillya.ua/programa-zakhistimo-maibutne

Менш ніж за три дні, ми отримали більше 200 заявок на участь у програмі від відділів освіти та навчальних закладів, зацікавлених у співробітництв!

Олексій Орловський, засновник Zillya! Антивірус:

«Для нас – це велика честь, захищати майбутнє України, і реалізація того, що ми називаємо соціальною відповідальністю бізнесу.

Хто, як не українські компанії мають допомагати державі в скрутний час? Хто, як не українські компанії, мають виховувати майбутнє покоління України та доводити свою відданість країні справами?
Закликаю усі ІТ-компанії, в тому числі міжнародні, які працюють на ринку України, приєднатися до нашої ініціативи та забезпечити разом навчальні заклади України ліцензійним програмним забезпеченням, обладнанням та технікою, необхідною для навчального процесу. В умовах, коли держава не має можливості зробити це самостійно, наша з Вами допомога й ініціатива – життєво необхідна».

Back to top button