Освіта і право

Міністерства освіти і науки, фінансів та соціальної політики розробляють варіанти виконання постанови Кабміну про підвищення зарплат освітянам

Міністерства освіти і науки, фінансів та соціальної політики розробляють варіанти виконання постанови Кабміну про підвищення зарплат педагогічним, науково-педагогічним та науковим працівникам освітніх установ.

Вона нагадала, що вимоги постанови Кабміну, коли ним керував Володимир Гройсман, щодо збільшення з 1 січня 2020 року зарплат вчителям у розмірі від 20 до 70% не була врахована у проекті держбюджету на наступний рік.

“І, власне, до другого читання у нас завдання від прем’єра спільно з Мінфіном та Мінсоцполітики під керівництвом прем’єра напрацювати різні варіанти того, як ми можемо все таки цю постанову виконати та зробити так, аби чи усі, чи окремі категорії все ж таки відчули підвищення заробітної плати. Ми зараз над цим працюємо. В мене особисто є вже кілька варіантів та розрахунків, як зробити так, щоб це підвищення відбулося”, – зазначила Новосад.

Вона додала, що на завтрашньому засіданні уряду буде нагода обговорити це питання, і до другого читання проекту держбюджету (2 листопада) визначитися з офіційною позицією Кабміну.

“Але ми робимо все можливе, аби наблизитися до виконання норм закону про освіту про чотири мінімальні прожиткові мінімуми”, – наголосила Новосад.

Back to top button