день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Маленькі діти здатні вчитися, спостерігаючи за оточуючими

Дослідники з Вашингтонського Університету вивчали, як дворічні діти обробляють інформацію, яка надходить до них із зовнішнього світу, повідомляє Science World Report . Вони з’ясували: дитина може бачити сенс у тому, що відбувається. “Завжди є багато можливих варіантів вирішення проблеми, але як люди дізнаються, який з них краще? Ми хотіли зрозуміти, чи бачать діти різницю між двома способами, що дозволяють добитися результату, і чи можуть вони використовувати найбільш успішну стратегію на свою користь”, – розповідає дослідник Анна Вайсмайер.

В ході дослідження маленькі учасники спостерігали, як учені грали в гру. Потрібно було помістити дерев’яний брусок на ящик, розташований поруч з автоматом, який видавав цукерки. Один з брусків активував машину в двох третинах випадків, а другий, який весь час був різного кольору і форми, – тільки в одній третині випадків. Протягом 20 хвилин діти спостерігали за 12 спробами дослідників, які використовували всі бруски. Коли учасникам запропонували самим пограти в ту ж гру, 23 дитини з 32 обрали брусок, який гарантував успіх.

Учені поки не з’ясували, чи пов’язаний цей вибір з когнітивною оцінкою ймовірності виграшу. Однак тепер відомо: дітям не потрібно йти шляхом проб і помилок, щоб навчитися чомусь новому. Їм достатньо просто спостерігати за тим, що відбувається навколо.

  
Дослідники з Вашингтонського Університету вивчали, як дворічні діти обробляють інформацію, яка надходить до них із зовнішнього світу, повідомляє Science World Report . Вони з'ясували: дитина може бачити сенс у тому, що відбувається. "Завжди є багато можливих варіантів вирішення проблеми, але як люди дізнаються, який з них краще? Ми хотіли зрозуміти, чи бачать діти різницю між двома способами, що дозволяють добитися результату, і чи можуть вони використовувати найбільш успішну стратегію на свою користь", - розповідає дослідник Анна Вайсмайер. В ході дослідження маленькі учасники спостерігали, як учені грали в гру. Потрібно було помістити дерев'яний брусок на ящик, розташований поруч з автоматом, який…

Оцінити

0