Здоров'яХарчування

Магазини зі здоровою їжею допомагають чоловікам харчуватися правильно

Нове дослідження, проведене в Університеті Монреаля, показало: переваги в їжі у чоловіків залежать від наявності біля їхнього будинку магазинів, в яких можна купити здорову їжу. Чим більше магазинів здорового харчування було біля будинку учасників дослідження, тим більше фруктів і овочів вони їли. У жінок такого зв’язку учені не виявили, передає Zee News.

Фахівці припустили: справа в тому, що жінки в цілому більше цікавляться правильним харчуванням і вибирають здорову їжу з інших причин. Згідно з отриманими даними, жінки з’їдають в середньому 4,4 порції фруктів і овочів на день, майже на одну порцію більше, ніж чоловіки.

Місце проживання теж впливало на кількість споживаних фруктів і овочів. Так, жителі Монреаля з’їдали 4,14 порції в день, а жителі Торонто – 3,86 порції в день. Поки неясно, чому переваги чоловіків в їжі залежать від кількості магазинів зі здоровою їжею. Ймовірно, число точок здорового (або нездорового) харчування відображає соціальні норми того чи іншого району, а люди намагаються відповідати цим нормам.

Шкільне життя

Back to top button