Освіта і право

«Люстрація» за сепаратизм у дії: в Донецьку звільнено трьох освітянських чиновників за перехід на бік «ДНР»

Сьогодні наказом директора департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації, на підставі Законів України «Про державну службу» та «Про освіту» звільнено головних спеціалістів департаменту освіти і науки Донецької ОДА: Людмилу Арутюнян, Ірину Михайлову та Людмилу Саприкіну за підтримку антидержавної діяльності так званої «ДНР» і порушення Присяги державного службовця.

Міністерство освіти і науки наголошує, що участь педагогічних працівників в антидержавній діяльності є грубим порушенням українського законодавства і тягне за собою правові наслідки – зокрема, визначені статтями 50, 56 Закону України «Про освіту», а також статтею 41, п.3. Кодексу законів про працю в Україні за вчинення аморального проступку (лист МОН від 29.07.2014 № 1/9-382 http://www.mon.gov.ua/ua/about-ministry/normative/2665-).

Міністерство освіти і науки звертають увагу педагогічних і науково-педагогічних працівників на те, що на них покладена особлива місія виховання високих моральних якостей та формування громадян, відданих своїй країні, що, власне, підтверджують своєю діяльністю абсолютна більшість українських освітян.

Back to top button