день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Люди стають розумнішими, стверджують вчені

Дослідники з Королівського коледжу Лондона проаналізували дані про інтелект більше 200000 чоловік з 48 країн за останні 64 роки. Фахівці вивчали результати тесту Равена, призначеного для оцінки рівня інтелектуального розвитку. Цей тест широко використовується в різних країнах близько 80 років, пише The Daily Mail .

Виявилося, середній рівень IQ людей з 1950 року виріс приблизно на 20 балів. Раніше Джеймс Флінн, філософ і психолог з Університету Отаго, зауважив, що IQ тести з плином років стають складніше, але результати людей залишаються незмінними. Даний феномен назвали “ефектом Флінна”.

Середньостатистичний результат тесту на IQ – 100 балів. Ймовірно, якби сучасна людина виконував тест на рівень інтелекту близько 100 років тому, він набрав би 130 балів. А результат його предків на сучасному тесті склав би всього 70 балів. Це вельми значна різниця. Можливі причини даного явища – підвищення рівня освіти, якості медичного обслуговування і харчування, а також поширеність тестів і зменшення розміру сімей.

Шкільне життя

  
Дослідники з Королівського коледжу Лондона проаналізували дані про інтелект більше 200000 чоловік з 48 країн за останні 64 роки. Фахівці вивчали результати тесту Равена, призначеного для оцінки рівня інтелектуального розвитку. Цей тест широко використовується в різних країнах близько 80 років, пише The Daily Mail . Виявилося, середній рівень IQ людей з 1950 року виріс приблизно на 20 балів. Раніше Джеймс Флінн, філософ і психолог з Університету Отаго, зауважив, що IQ тести з плином років стають складніше, але результати людей залишаються незмінними. Даний феномен назвали "ефектом Флінна". Середньостатистичний результат тесту на IQ - 100 балів. Ймовірно, якби сучасна людина виконував тест…

Оцінити

0