Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

Любомира Мандзій запевнила, що масок та інших засобів захисту вистачить на кожний пункт зовнішнього незалежного тестування

Виконувачка обов’язків міністра освіти і науки Любомира Мандзій запевнила, що масок та інших засобів захисту вистачить на кожний пункт зовнішнього незалежного тестування.

Про це Мандзій заявила в ефірі програми «Мокрик По Живому» на hromadske.

Вона нагадала, що з 25 червня до 17 липня відбуватиметься основна сесія ЗНО і, як наголошує очільниця МОН, найголовніше завдання відомства — створити безпечні умови.

«Є підготовлені рекомендації державного санітарного лікаря щодо створення безпечних умов у закладах освіти. Наступного тижня відбудеться доставка засобів індивідуального захисту, антисептиків і дезінфекторів до обласних департаментів освіти», — сказала Мандзій.

Далі вже саме департаменти доставлять ці засоби до пунктів тестування.

«У нас понад 1700 пунктів тестування, там будуть дезінфектори для поверхонь, антисептики для рук, маски, пірометри (вимірюють температуру — ред.)», — зазначила в.о. міністра.

Мандзій уточнила, що вже у вівторок, 9 червня, буде перша поставка цих засобів від UNICEF та посольства Швейцарії.

Очільниця МОН запевнила, що у кожному пункті тестування мають бути ці засоби і не треба приходити зі своїми.

«На кожен пункт тестування, на кожного учасника буде понад 3 мільйони масок, у нас порахована вся потреба, у нас пораховані кожні аудиторії, в яких будуть писати тести. Не тільки випускники і учасники ЗНО, а також учасники, які пишуть єдине фахове вступне випробування і єдиний випускний іспит. У нас всі тестування пораховані», — підкреслила в.о. міністра.

Також Мандзій додала, що на нараді прем’єра Дениса Шмигаля з очільниками ОДА йшлося про необхідність створити мобільні бригади, які б перевіряли безпечність пунктів тестування. До цих бригад зокрема включать представників Держпродспоживслужби.

«І я переконана, що все вдасться», — резюмувала вона.

Нагадаємо, що очільниця МОН розповіла, чи згорнуть через карантин проєкт «Нова українська школа».

Back to top button