Перерва

Любомира Мандзій: Реформа освіти триватиме й надалі

Новопризначена т.в.о. Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій зазначила, що реформа освіти триватиме й надалі, про це вона повідомила на своїй сторінці Facebook.

Пряма мова:

«Початок 2020 року видається вкрай непростим для усіх нас. Та це не означає, що потрібно опускати руки. Усе якраз навпаки – ще більше працювати, не боятися відповідальності та не забувати, що усі зміни починаються з себе.

Рішенням Кабінету Міністрів України від 25 березня мене призначено на посаду виконуючої обов’язки Міністра освіти та науки України.

Це справді дуже велика відповідальність.

У зв’язку з пандемією коронавірусу та всеукраїнським карантином перед Міністерством стоїть безліч нагальних викликів та проблем. І найважливіше – ми не маємо часу на повільні рішення: нам потрібно реагувати тут і зараз, вирішити питання закінчення навчального року, проведення вступної кампанії та багато іншого. І, не сумнівайтеся, ми ухвалимо всі необхідні рішення.

Окремо хочу наголосити: реформа освіти триватиме й надалі. Бо тяглість і безперервність правильних змін – це те, що ніяк не можна ставити під сумнів.

Готова до співпраці з усіма небайдужими.»

Нагадаємо, що тимчасове виконання обов’язків Міністра освіти і науки України покладено на Любомиру Мандзій. Відповідне рішення прийнято на засіданні Уряду  25 березня 2020 року.

Back to top button