Здоров'яСоціальне здоров'яФізіологія

Літні працівники хворіють набагато рідше, ніж молодь

Дослідження, проведене страховою компанією РІАС, показало: молоді люди проводять на лікарняному в два рази більше часу. Крім того, вони частіше прикидаються хворими, щоб не ходити на роботу. Торік лікарняні брали близько 25% співробітників старше 50 років і 50% працівників у віці від 20 до 29 років, передає The Telegraph .

Люди старше 50 років рідше відсутні на роботі через незначні хвороби, наприклад, звичайної застуди. До того ж, літні люди швидше поверталися на роботу після хвороби. Кожен десятий працівник старше 50 років проводив на лікарняному більше часу, ніж потрібно, у порівнянні з 50% співробітників у віці від 20 до 39 років.

Майже третина учасників дослідження у віці від 20 до 39 років вважала лікарняний додатковою відпусткою, яку вони заслужили. 44% молодих людей і всього 12% працівників старше 50 років прикидалися хворими. Причинами обману були похмілля, небажання зустрічатися з колегою, але більшість просто не могли встати з ранку через сильну втому.

Дослідники припускають: літні люди тримаються за свої робочі місця сильніше, ніж молодь. Інше недавнє дослідження показало, що близько мільйона людей старше 50 років проти їх волі змусили піти з роботи.

Шкільне життя

Back to top button