Посібники-Книги

Лілія Гриневич прогнозує, що всі підручники для першого класу будуть надруковані до початку навчального року

Лілія Гриневич прогнозує, що всі підручники для першого класу будуть надруковані до початку навчального року.

Про це Гриневич розповіла в інтерв’ю «Слову і Ділу».

«Підручники для першого класу, я думаю, будуть надруковані до нового навчального року, але не весь тираж буде розвезений. І немає необхідності в цьому, тому що ми й не думали, що діти протягом першого місяця активно навчатимуться за підручниками. Коли до школи приходять шестирічки, ми не маємо їх відразу саджати й займатися лише з підручником. Заняття для них розписані таким чином, щоб вони знайомилися зі школою, щоб вони багато рухалися. Там будуть і ігрові методики, але частина підручників – та, яка їм буде потрібна – починаючи з третього вересня має бути в них у школах», – сказала міністр.

За її словами, підручники для першого класу почали друкувати пізніше через те, що запроваджується новий стандарт навчання й нова програма. При цьому Гриневич зазначила, що з підручниками для п’ятого класу проблем немає, 70% уже ввезено на обласні бази.

«Десятий клас також починає навчатися за новими програмами. Тими, які були ще раніше затверджені. А підручники для п’ятого класу ми друкуємо, тому що в них вже закінчився термін експлуатації: підручник дійсний лише п’ять років – після завершення цього терміну ми маємо друкувати їх знову. Отже, цього року ми друкуємо в 2,5 рази більше підручників, ніж зазвичай», – розповіла Гриневич.

Back to top button