Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

Лілія Гриневич підтримала учнів та інструкторів ЗНО на пункті тестування у Миколаєві

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич підтримала учасників зовнішнього незалежного оцінювання, а також інструкторів та чергових, які забезпечують проведення ЗНО, на пункті тестування у Миколаєві. З цього візиту розпочалася робоча поїздка Міністра на Миколаївщину, що проходитиме впродовж 23 травня.

«На ЗНО зареєструвалось близько 241 тис. осіб. Сьогодні українську мову та літературу складають 239,5 тис. осіб. Усі вони хвилюються, інструктори хвилюються – вся Україна має їх підтримати. Ми спеціально приїхали за 40 хвилин до початку, щоб за 10 хвилин все оглянути та дати учням півгодини спокійно підготуватися, адже це дуже важливий для них тест», – зазначила Лілія Гриневич.

Миколаївська СЗШ № 22, яку відвідала Міністр, сьогодні є пунктом тестування для 300 учасників ЗНО.

Також ця школа братиме участь у пілотному проекті Нова українська школа. У ній пілотуватимуть новий стандарт та програми початкової школи, що будуть запроваджені з 2018 року по всій Україні.

«Дуже важливо, щоб до цього були готові всі – педагоги, батьки та діти. Вчителі початкової школи, що братимуть пілотування, пройдуть перепідготовку і отримуватимуть постійну методичну підтримку. В будь-якому випадку навантаження на вчителів буде велике, і ми ведемо перемовини з місцевими органами, щоб вони значно заохотили цих учителів фінансово», – розповіла Лілія Гриневич під час короткого спілкування з педагогами початкової школи № 22.

Нагадуємо, що вчора Міністр освіти і науки підтримала випускників, що здають перше тестування, в межах флешмобу #ЩастиНаЗНО та поділилася спогадами про запровадження оцінювання.

Back to top button