Головне

Лара Крофт підійнялася на вершину британського чарту

 Продажі нової Tomb Raider виявилися в два рази вище, ніж у попереднього лідера - Aliens: Colonial Marines.
Продажі нової Tomb Raider виявилися в два рази вище, ніж у попереднього лідера – Aliens: Colonial Marines.
Нова гра про Лару Крофт очолила британський чарт продажів відеоігор. Як повідомляє VG24 / 7, перезапуск серії Tomb Raider став найуспішнішою новинкою року.

Продажі нової Tomb Raider виявилися в два рази вище, ніж у попереднього лідера – Aliens: Colonial Marines. Як передає Eurogamer, продаж став рекордним і для самої серії Tomb Raider. Раніше у Великобританії найпопулярнішою новинкою про Лару Крофт була гра Tomb Raider: Legend від студії Crystal Dynamics, що вийшла в 2006 році. Нова частина серіалу стала в два рази популярнішим, ніж Legend.

Друге місце в чарті за підсумками тижня посів містобудівний симулятор SimCity від Electronic Arts. Третє дісталося грі Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3. На четвертому виявилося доповнення University Life до гри The Sims 3. П’яте зайняв футбольний симулятор FIFA 13, а шосте – шутер Crysis 3. На сьомій позиції опинилася Call of Duty: Black Ops 2.

Три останні місця в чарті зайняли Far Cry 3, Metal Gear Rising: Revengeance і The Elder Scrolls V: Skyrim.

Crystal Dynamics випустила нову гру про Лару Крофт у Великобританії 8 березня. Вона є перезапуском серії: Tomb Raider присвячена першій великій пригоді Лари Крофт. У грі головної героїні 21 рік. Вона і кілька її товаришів під час археологічної експедиції виявляються на загадковому острові неподалік від японського узбережжя. Там Ларі Крофт доводиться битися як з агресивними тваринами, так і з місцевими мешканцями, з якими у розкрадачки гробниць і її друзів трапляється конфлікт.

Back to top button