Головне

Кожному школяреві по планшету

Кожному школяреві по планшету
Кожному школяреві по планшету
Уряд Таїланду планує розподілити приблизно 1,7 мільйонів планшетних комп’ютерів між учнями і викладачами середніх шкіл в рамках масштабного освітнього проекту One Tablet Per Child («По планшету на дитину»). Школярі отримають сучасні мобільні пристрої в особисте користування абсолютно безкоштовно і зможуть використовувати їх в навчальному процесі.

Ціна одного планшетного комп’ютера складає приблизно сотню доларів, таким чином, загальна сума замовлень перевищить 140 мільйонів доларів (чотири мільярди бат). Пристрої отримають шестирічки з молодших класів, а також учні середньої школи у віці від 12 до 13 років. Ще 54 000 мобільних пристроїв буде надано шкільним вчителям. «Це найбільша в світі партія планшетів,яка безкоштовно розподіляються урядом у рамках національної програми розвитку освіти», – стверджує Сурапол Навамавадхана (Surapol Navamavadhana), один з консультантів проекту.

850 000 планшетних комп’ютерів на суму 75 мільйонів доларів вже були передані учням в минулому році. У наступному році уряд планує розподілити ще сім мільйонів пристроїв, вироблених китайською компанією Scope Scientific Development. За повідомленнями Міністерства інформації і комунікаційних технологій Таїланду (ICT), в тендері на поставку обладнання, проведеному в квітні минулого року, взяли участь дев’ять компаній з різних країн, включаючи Китай, Індію, Німеччину та Нідерланди.

Протягом трьох років планшети будуть залишатися власністю школи, незважаючи на те, що учні зможуть забирати їх додому щодня після занять. По закінченню цього терміну пристрої перейдуть у власність учнів. Влада також закликають вчителів і батьків стежити за тим, щоб підлітки не проводили перед екраном занадто багато часу. «Школярам не варто використовувати планшет більше двох годин на добу», – вважає ще один представник уряду Соратда Пхумвіпхат (Soratda Phumwiphat).

Back to top button