Вища освітаГоловне

Корпорація Intel запустила молодіжний проект «Superteachers»

Корпорація Intel запустила молодіжний проект «Superteachers»
Корпорація Intel запустила молодіжний проект «Superteachers»

На порталі superteachers.com.ua учасники зможуть отримувати нові знання в ході захоплюючої гри, відповідати на різні питання зі сфери кіно, музики, сучасного мистецтва, ІТ та інших сфер, набирати бали і вигравати пам’ятні призи.

У школах і вузах, учні яких наберуть максимальну кількість балів, в останній тиждень грудня «супервчителі» проведуть майстер -клас і розкажуть, як стати успішним і досягти цілей, використовуючи останні досягнення технологічних інновацій – UltrabookTM – ультралегкі і ультратонкі мобільні ПК на базі процесорів Intel.

Молодіжний проект Intel «Superteachers» Стартує 16 вересня і триватиме до 31 грудня цього року і охопить всю територію України. Для участі необхідно увійти на сайт superteachers.com.ua через один з профілів у соціальних мережах – Facebook або ВКонтакте.

Протягом трьох місяців студенти, школярі та всі охочі разом з Intel будуть відкривати для себе нові сфери знань і дізнаватися цікаві факти зі світу музики, lifestyle, моди, мистецтва, спорту, кіно та інших. В кінці року в 5 навчальних закладах країни, які набрали максимальну кількість балів за виконані завдання, кращі молоді фахівці України під час захоплюючих лекцій поділяться своїми секретами успіху і обговорять зі школярами та студентами безліч актуальних для молоді тем. Крім представників Intel, спікерами кожної лекції будуть:

• Артем Травкін – трендсеттер, блогер і SMM-менеджер;
• Влад Троїцький – ініціатор арт-фестивалю ГогольFest, засновник і художній керівник театру «ДАХ».
• Женя Галич – фронтмен групи «O’Torvald»;
• Данило Грачов – популярний fashion-критик, стиліст і ведучий;
• Сергій Григорович – мільйонер, творець всесвітньо відомих комп’ютерних ігор (Venom, STALKER і “Козаки” );
• Рост Дікой – засновник найбільшого в Україні шопінг-агентства «Sweet Jumble», стиліст на телеканалах «Інтер» та «Новий»;
• Ігор Захаренко – мандрівник, автор і ведучий програми «Феєрія мандрів» на 5-му каналі;
• Любомир Левицький – відомий кліпмейкер і режисер («Штольня», «Теркель та Халепа»);
• Григорій Мустанг – екстремал і співзасновник течії «Руфінг»;
• Наташа Сміріна – вокалістка групи «Pur:Pur», письменниця і фотограф.

Не пропустіть свій шанс! Приєднуйтесь вже сьогодні, отримуйте задоволення від гри, спілкуйтеся з друзями, набирайте бали і, можливо, зовсім скоро Intel і «супервчителі» приїдуть саме до вас!

  
Back to top button