Учительська

Кому війна, а кому… Екс-директор УЦОЯО відвідала конференцію у Криму

Українські викладачі з вишів Києва, Запоріжжя та Дніпра взяли участь у науковій конференції “Російська мова в полікультурному світі” в окупованому Криму.

Про це, з посиланням на сторінку у Facebook журналіста телеканалу “1 + 1” Якова Носкова, повідомляє Цензор.нет.

Захід під назвою “10-та Міжнародна науково-практична конференція “Російська мова в полікультурному світі” проходив у Ялті з 8 по 11 червня. У ньому брали участь викладачі та науковці з 10 країн, включно з Україною.

У програмному комітеті форуму Україну представляла Ірина Зайцева – професор кафедри російської мови Київського національного педагогічного університету ім. Драгоманова. Зайцева в минулому була депутатом Луганської облради від Партії регіонів, з 2010 по 2011 рік працювала заступником міністра освіти, а з 2011 по 2014 рік – директором Українського центру оцінювання якості освіти.

Дніпро на конференції представляла Людмила Стребуль – доцент кафедри лінгвістичної підготовки іноземців Дніпропетровського національного університету.

Найбільшу делегацію з України представило Запоріжжя – шість осіб, включаючи викладачів і доцентів Запорізького національного університету та Запорізького державного медичного університету.

За словами Носкова, на конференції було прийнято резолюцію, в якій учасники подякували “главі” Криму Сергію Аксьонову, “голові державної ради республіки Крим” Володимиру Константінову і члену Ради Федерації РФ від “республіки Крим” Сергію Цекову.

“А потім дякували Сергію Аксьонову, Володимиру Константінову і Сергію Цекову. Вельми гідним і шанованим людям. Про це йдеться в резолюції, прийнятій одноголосно. Ще раз – запорізькі викладачі дякували Аксьонову, Константінову і Цекову”, – написав Носков.

Журналіст підкреслив, що в конференції брали участь представники Донецька та Луганська.

“Я не знаю, що має статися, щоб професор Університету Аристотеля в Салоніках взяв участь у міжнародному форумі на території Північного Кіпру. Або, скажімо, доцент Батумського університету ім. Руставелі поїхав на науково-практичну конференцію в Цхінвалі. Ви можете собі таке уявити? Я – ні”, – додав Носков.

osvita.ua

Back to top button