Перерва

Комітет з питань освіти створить робочу групу з підготовки до другого читання проекту Закону «Про повну загальну середню освіту»

Під час першого організаційного засідання Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, яке відбулося сьогодні, 4 вересня, народні депутати прийняли рішення про створення шести підкомітетів, а також обрали голів чотирьох із них.

Так, згідно з рішенням Комітету створено наступні підкомітети:

– з питань раннього розвитку і дошкільної освіти, який очолив народний депутат, член депутатської фракції політичної партії “Слуга народу” Володимир Воронов;

– з питань середньої освіти, інклюзивної освіти та питань освіти на тимчасово окупованих територіях України. Голова підкомітету – народний депутат, член депутатської фракції політичної партії “Слуга народу” Олена Лис;

– з питань професійно-технічної та фахової передвищої освіти. Очолила народний депутат, член депутатської фракції політичної партії “Слуга народу” Ольга Коваль;

– з питань вищої освіти. Очолив народний депутат, член депутатської фракції політичної партії “Слуга народу” Валерій Колюх;

– з питань науки та інновацій;

– з питань освіти впродовж життя і позашкільної освіти.

Члени Комітету визначилися щодо своєї участі у підкомітетах.

Під час розгляду питання про підготовку плану роботи Комітету з питань освіти, науки та інновацій на період другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання голова Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак повідомив: «Станом на 4 вересня у Верховній Раді зареєстровано вісім законопроектів, щодо яких Комітет визначено головним. Із них три – були прийняті у першому читанні Верховною Радою восьмого скликання і Комітет має підготувати їх до розгляду у другому читанні. Ще п’ять законопроектів – подано вперше».

За інформацією С.Бабака, 14 законопроектів члени Комітету мають розглянути на своїх засіданнях і внести свої зауваження і пропозиції до профільних комітетів.

Члени Комітету заслухали і взяли до відома звіт про роботу Комітету з питань науки і освіти та Секретаріату за період діяльності Верховної Ради України восьмого скликання.

Народні депутати прийняли рішення продовжити організаційне засідання Комітету з питань освіти, науки та інновацій у понеділок, 9 вересня, о 14.00.

На даному засіданні народні депутати, зокрема, планують: повернутися до розгляду питання щодо обрання керівників двох підкомітетів; затвердити план роботи Комітету на період другої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання і визначитися зі складом робочої групи з підготовки до другого читання проекту Закону «Про повну загальну середню освіту» (№0901).

Народні депутати прийняли рішення відмовитись від друкування паперових копій документів, які готує Секретаріат для засідань Комітету, оскільки кожен член Комітету отримує їх в електронному вигляді.

Нагадаємо, чи звільнятимуть вчителів, які не пройшли сертифікацію?

Back to top button