АнонсПосібники-Книги

«…коли один скаже: «Слава Україні!»

16 квітня в столичній книгарні «Є» відбулася презентація нового видання збірки творів Степана Бандери під назвою «…коли один скаже: «Слава Україні!».

Презентацію проводили упорядник видання, кандидат історичних наук Микола Посівнич та головний редактор часопису ОУН (б) «Шлях Перемоги» Віктор Рог.

«Ми видали книгу, яка буде легкою для засвоєння, видання можна назвати науково-популярним», – розповідає Микола Посівнич.

«У виданні ми намагалися показати актуального Бандеру. Маємо показати, чим Бандера є важливим для теперішнього часу і нинішніх поколінь. А актуальність полягає в тому, що багато з зібраних творів у даній книзі, концепції Бандери щодо визвольної боротьби української нації стали пророчими, стали своєрідним дороговказом для нових поколінь борців. Наприклад, публікація «З москалями немає спільної мови» чітко і дохідливо пояснює, наскільки є безперспективними переговори з Росією. Адже, як ми бачимо, і на чому наголошував Бандера, Москва ніколи не дотримується ніяких угод».
Степан Бандера - Шкільне життя
«Гаслом «Слава Україні! Героям Слава!» віддавали честь борцям за свободу України. А Бандера став таким собі Прометеєм, що вогнем боротьби запалював серця українців. Не дарма бандеризація України є головною загрозою путінській Росії. Адже «бандеризуватися» – це навчитися думати і діяти в інтересах України», – підкреслив історик.

«На жаль, в постаті Бандери дуже багато хто шукає не контексту, а підтексту. Бандеру або ж демонізують, або вульгаризують. Тому наша задача, задача презентованої книги – показати справжнього Бандеру, який буде важливим для нас», – каже головний редактор «Шляху Перемоги» Віктор Рог.

Back to top button