Книжки двох українських письменників увійшли до півфіналу “Анґелусу”

“Хвороба Лібенкрафта” Олександра Ірванця та “Кілер” Андрія Любки увійшли до півфіналу престижної польської премії “Ангелус”.
Про це повідомляється на сайті премії.

Загалом у списку – роботи п’ятнадцяти письменників.

Як відомо минулого року цю престижні премію отримала Оксана Забужко. У 2006 році її лауреатом був – Юрій Андрухович

Міжнародна літературна премія “Анґелус” була заснована 2006 року у Вроцлаві. За умовами премії, статуетку ангела авторства Єви Россано і чек на 150 000 польських злотих (близько 35 тисяч євро) отримує автор із країн Центральної Європи за прозову книжку, перекладену і видану в Польщі протягом останнього року.

  
"Хвороба Лібенкрафта" Олександра Ірванця та "Кілер" Андрія Любки увійшли до півфіналу престижної польської премії "Ангелус". Про це повідомляється на сайті премії. Загалом у списку – роботи п'ятнадцяти письменників. Як відомо минулого року цю престижні премію отримала Оксана Забужко. У 2006 році її лауреатом був – Юрій Андрухович Міжнародна літературна премія "Анґелус" була заснована 2006 року у Вроцлаві. За умовами премії, статуетку ангела авторства Єви Россано і чек на 150 000 польських злотих (близько 35 тисяч євро) отримує автор із країн Центральної Європи за прозову книжку, перекладену і видану в Польщі протягом останнього року.

Оцінити

0