день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Книги та ігри допомагають підготувати дитину до школи

Вчені з США встановили: батьки, які читають вголос і грають зі своїми дітьми, сприяють розвитку важливих навичок. Ці навички знадобляться дітям у школі. За допомогою читання вголос та ігор можна поліпшити у дітей увагу і впоратися з проблемами в поведінці, такими як гіперактивність і агресія.

У дослідженні взяли участь 675 сімей. Частина добровольців приймала участь в програмі, що передбачає запис на відео ігор з дітьми та читання їм вголос. Відеозаписи переглядав фахівець. Він розповідав батькам про те, яку важливу роль вони відіграють у розвитку своїх дітей. Читання вголос та ігри позитивно вплинули на увагу і поведінку дітей. Через півтора року після закінчення програми дослідники виявили: позитивні ефекти збереглися.

За словами експертів, в книгах мова часто йде про героїв, які відчувають різні емоції і вирішують проблеми, що виникають в їх житті. Дитина починає представляти себе на місці героїв і думати, як би вона вчинила. Крім того, діти вчаться концентруватися на тому, що їм читають. Ігри мають схожий ефект.

Джерело