Анонс

Кібербулінг в дитячому середовищі: виклики та рішення

Понад 18% рішень щодо булінгу, за даними аналітичного дослідження Всеукраїнської кампанії проти кібербулінгу Docudays UA “Попередження та протидія кібербулінгу в дитячому середовищі України”, стосуються випадків використання засобів електронних комунікацій. Тобто дій, які були вчинені в інтернеті за допомогою ґаджетів.

Інтернет відкриває дітям безліч можливостей для самоосвіти, спілкування з однолітками, висловлення своїх думок та поглядів. Але водночас інтернет несе певні загрози.

Перебуваючи онлайн, не всі діти знають про правила безпеки в інтернеті, тож можуть опинитись у ситуації кібербулінгу. Як допомогти дитині попередити і протистояти цькуванню в онлайні?

10 грудня о 15:15 під час онлайн-дискусії в межах Національної правозахисної «НеКонференції» розберемо практичні приклади, як реагують на кібербулінг у шкільному середовищі учні, вчителі, поліція.

Крім того подивимося і обговоримо навчальні анімаційні документальні ролики про кібербулінг, створені в рамках Кампанії проти кібербулінгу Docudays UA. Мультфільми засновані на реальних історіях дітей, які змогли захиститися від онлайн-цькувань і мають допомогти дитині попередити і протистояти цькуванню в онлайні.

Спікер(к)и:

  1. Ксенія Шиманська, директорка правозахисного департаменту ГО “Докудейз”, координаторка Кампанії проти кібербулінгу Docudays UA.
  2. Андрій Мельник, директор Спеціалізованої авіаційно-технологічної школи №203.
  3. Сергій Безпальчук, в.о. начальника Відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у м. Києві.
  4. Катерина Кусмарова, десятикласниця, авторка мультфільму “Кібербулінг: як я перестала бути жертвою”.

Модераторка: Ірина Сидоренко, журналістка.

Щоб ми нагадали Вам про подію і надіслали лінк на трансляцію, будь ласка, зареєструйтеся: http://surl.li/hqxv

Back to top button