Кібербулінг в дитячому середовищі: виклики та рішення
Понад 18% рішень щодо булінгу, за даними аналітичного дослідження Всеукраїнської кампанії проти кібербулінгу Docudays UA “Попередження та протидія кібербулінгу в дитячому середовищі України”, стосуються випадків використання засобів електронних комунікацій. Тобто дій, які були вчинені в інтернеті за допомогою ґаджетів.
Інтернет відкриває дітям безліч можливостей для самоосвіти, спілкування з однолітками, висловлення своїх думок та поглядів. Але водночас інтернет несе певні загрози.
Перебуваючи онлайн, не всі діти знають про правила безпеки в інтернеті, тож можуть опинитись у ситуації кібербулінгу. Як допомогти дитині попередити і протистояти цькуванню в онлайні?
10 грудня о 15:15 під час онлайн-дискусії в межах Національної правозахисної «НеКонференції» розберемо практичні приклади, як реагують на кібербулінг у шкільному середовищі учні, вчителі, поліція.
Крім того подивимося і обговоримо навчальні анімаційні документальні ролики про кібербулінг, створені в рамках Кампанії проти кібербулінгу Docudays UA. Мультфільми засновані на реальних історіях дітей, які змогли захиститися від онлайн-цькувань і мають допомогти дитині попередити і протистояти цькуванню в онлайні.
Спікер(к)и:
- Ксенія Шиманська, директорка правозахисного департаменту ГО “Докудейз”, координаторка Кампанії проти кібербулінгу Docudays UA.
- Андрій Мельник, директор Спеціалізованої авіаційно-технологічної школи №203.
- Сергій Безпальчук, в.о. начальника Відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у м. Києві.
- Катерина Кусмарова, десятикласниця, авторка мультфільму “Кібербулінг: як я перестала бути жертвою”.
Модераторка: Ірина Сидоренко, журналістка.
Щоб ми нагадали Вам про подію і надіслали лінк на трансляцію, будь ласка, зареєструйтеся: http://surl.li/hqxv