АнонсОсвіта і IT

“ІТ- Інтегратор” запускає програму віддаленої освіти для шкіл та вишів

Технокомпанія «ІТ-Інтегратор» запускає програму безкоштовних консультацій щодо віддаленої освіти для українських шкіл та вишів. В рамках програми навчальні заклади зможуть вільно використовувати сервіс веб-конференцій Cisco Webex для дистанційного навчання протягом 90 днів, повідомляє компанія в прес-релізі.

Школи та виші через запровадження національного карантину у звязку з поширенням коронавірусу массово переходять на віддалене навчання.

Cisco Webex – це сервіс відеозв’язку, який дозволяє викладачам та учням взаємодіяти на відстані за допомогою комп’ютера чи будь-якого мобільного гаджета в режимі реального часу, тобто «тут і зараз», пояснюють у компанії.

«Сучасні технології можуть сьогодні допомогти і освітянам, і учням. Тому ми пропонуємо всім школам почати безкоштовно використовувати систему Cisco Webex для проведення дистанційного навчання. А наші спеціалісти зможуть консультувати вчителів щодо використання сервісу», – коментує віце-президент «ІТ-Інтегратор» Надія Омельченко.

Зазначається, що завдяки сервісу веб-конференцій Cisco Webex вчителі зможуть:

*Викладати навчальний матеріал в онлайн-режимі (показувати презентації, зображення, відео та аудіо);

*Планувати індивідуальний графік уроків – призначати дату та час проведення уроку;

*Спілкуватися з учнями наживо у форматі чату (питання-відповіді) або за допомогою відеозапитань;

*Бачити тих, хто приєднався до онлайн-уроку;

*Записувати урок та ділитися записом з тими учнями, які не мали можливості  приєднатися до нього

Зазначається, що сервіс Cisco Webex буде доступний для вчителів, викладачів безкоштовно 90 днів.

Для консультації з приводу створення особистого кабінету або роботи в системі вчителі зможуть надсилати запити на пошту edu@it-integrator.ua або звертатися за телефоном +38 044 538 00 10.

Перейти до створення кабінету

  
Back to top button